Jesteśmy jedynym producentem wkładek biotermicznych na świecie!

Zakład Produkcyjno Handlowy "PIOKAL" mgr inż. Alicja Ostrowska jest zakładem prywatnym, wpisanym do Ewidencji Działalności Gospodarczej pod NR 3274/92, NIP 628-000-54-72.

Nasza firma istnieje na rynku od 1993 roku. Bogate doświadczenie i skuteczność oferowanych produktów złożyły się na zaufanie Klientów. Jesteśmy rzetelnym i stabilnym przedsiębiorstwem, znanym zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. W ciągu kilkunastu lat naszej działalności nawiązaliśmy kontakty handlowe z przedstawicielami wielu krajów. Od początku aktywności na rynku celem firmy była ochrona zdrowia. Priorytetem naszej obecnej działalności są wkładki biotermiczne i maski kosmetyczne wielokrotnego użytku. Mogą być stosowane w celach leczniczych lub używane profilaktycznie.

 

Siedziba firmy mieści się w Chrzanowie przy ulicy Żurawiec 2. Jest to bardzo pożądana lokalizacja - bliskość autostrady A4, połowa drogi między Katowicami a Krakowem, a co za tym idzie - pobliże lotnisk Pyrzowice i Balice. Dobre usytuowanie komunikacyjne ułatwia szybki transport towarów i terminowe wywiązywanie się z dostaw, co bardzo cenią krajowi i zagraniczni kontrahenci.