PROMOCJA "Zdrowie pod choinkę"

 

Sprawdź

Drodzy Klienci,

pragniemy poinformować, że w dniach 16-23.05.2024 występuje u Nas przerwa urlopowa.
W związku z tym, wszelkie zamówienie złożone w podanym przedziale czasowym, będą realizowane 24.05.

Dziękujemy za zaufanie i życzymy zdrowia!

Kolagen naturalny Platinium 200ml

467.00 PLN
Wybranych elementów: 0 (w sumie sztuk : 0)
Wartość razem: 0.00PLN

Kolagen naturalny z formułą Q 5-26


Żel o działaniu odmładzającym i regenerującym

Kolagen, czyli białko decydujące o wyglądzie i elastyczności naszej skóry, pozyskiwany był dotąd dla potrzeb przemysłu kosmetycznego i implantologii głównie ze skór bydlęcych. Nigdy przedtem nie uzyskano jednak kolagenu biologicznie aktywnego, o identycznej, jak w białku ludzkim – przestrzennej budowie aminokwasów układających się w tzw. potrójną helisę. 
Sensacją na skalę światową okazało się przefiltrowanie kolagenu pozyskanego ze skór ryb szlachetnych z pomocą fibroin nici jedwabnika morwowego. 
Tak właśnie wynaleziono w Polsce kolagen, który nie traci potrójnej helisy i jest biologicznie aktywny, czyli zdolny przy systematycznym dostarczaniu go tkance – stymulować fibroblasty do odbudowy włókien kolagenowych.
Taki kolagen zapoczątkowuje rewolucję w kosmetyce, stwarzając możliwość np. zanikania istniejących już zmarszczek skóry!
Trudności związane z łączeniem go z innymi preparatami i przechowywaniem w temperaturze pokojowej sprawiały dotąd, że stanowił kilkuprocentowy, co najwyżej składnik najlepszych i najdroższych markowych kosmetyków do twarzy i dekoltu.

Jest to pierwszy na świecie produkt wytworzony na bazie polskiego kolagenu rybiego, który zachowuje potrójną helisę w temperaturze do 26°C i ma postać żelu wnikającego w najgłębsze warstwy skóry. Jest to preparat całkowicie naturalny, wytwarzany w sterylnych warunkach produkcji, bez udziału barwników i środków zapachowych.

Kolagen naturalny – formuła Q 5-26 jest przebadany i rekomendowany dermatologicznie.
Nie powoduje żadnych niepożądanych działań ubocznych.
Przeciwskazania – chemioterapia, kolagenozy, dieta niskobiałkowa.


Skład – collage, aqua, elastin, lactin amid, menthyl-, etyl-, propylparaben.

Sposób użycia – delikatnie wklepać w umytą skórę 1-3 razy dziennie. W trakcie wchłaniania w skórę twarzy wskazane jest nałożenie delikatnego kremu odżywczego. Nie wcierać do oczu. Kolagen Naturalny wchłania się już po kilku minutach, dając uczucie ściągania skóry. Efekty ujędrnienia, poprawy spoistości i pigmentacji skóry stają się widoczne już po kilku dniach stosowania. W 120-130 dniu systematycznego wchłaniania preparatu następuję obiektywny przyrost tkanki skórnej. Obserwuje się wygładzenie zmarszczek, blizn i rozstępów.

 

Kolagen naturalny  wytwarzany jest w trzech stopniach czystości preparatu: platinum, silver, graphite.

  • platinum - zalecany jest przede wszystkim do twarzy, okolic oczu i dekoltu.

  • silver - do pielęgnacji całego ciała.

  • graphite - do paznokci, włosów, stóp, kuracji stawów i kąpieli.

Preparat wspomaga leczenie: dziąseł w paradontozie, alergii, trądzików, łuszczycy, cellulitu, oparzeń, dermatoz, żylaków, łupieżu, łamliwości włosów i paznokci, zamierania gruczołów łojowych i potowych, przebarwień skóry, łysienia plackowatego, obrzęków, stanów zapalnych stawów, zespołu cieśni nadgarstka, odcisków, pękających pięt i skóry wokół paznokci.

Kolagen we wszystkich stopniach czystości preparatu zachowuje tą samą budowę aminokwasową, strukturę spiralną i właściwości. Nie jest zatem błędem stosowanie go odmiennie niż w zaleceniach. Specyfik w poszczególnych stopniach czystości różni się jedynie ceną, pigmentacją i minimalnie gęstością. Stopień czystości preparatu i pojemność słoiczka oznaczone są etykietą przyklejoną na zamknięciu opakowania.
Kolagen Naturalny pakowany jest w sterylne szklane opakowania z dozownikiem, o pojemności 50 ml - 200 ml.

Dla porównania preparaty kosmetyczne uznanych marek światowych, zawierające maksymalnie 9% polskiego, rybiego, biologicznie aktywnego kolagenu, kosztują 4-6 razy więcej dla opakowań o podobnych pojemnościach. Ich promocja na rynkach światowych rozpoczęła się w maju 2004 roku. Czystego preparatu kolagenowego w postaci naturalnego żelu transdermalnego o takim oddziaływaniu nie wytwarza się poza Polską jak dotąd nigdzie.


Producent i Dystrybutor nie odpowiadają za wszelkie szkody powstałe wskutek przechowywania produktu w temperaturze innej niż 5°C – 26°C, w świetle słonecznym lub w warunkach umożliwiających rozwój w nim flory bakteryjnej.

Nr w Rejestrze Kosmetyków Wprowadzonych do Obrotu RK/83374/2003
Nr Atestu Państwowego Zakładu Higieny HŻ/07849/01/2003

UWAGA!

Do zamówienia zostanie doliczony koszt przesyłki kurierem DPD - 22,00 zł.