Wkładki biotermiczne po 2 miesiącach stosowania odmieniły moje życie. Kłopotem było nadciśnienie tętnicze, które komplikowało mi życie osobiste i zawodowe. Od miesiąca to wszystko uległo zmianie. Budzę się sama po 7,5-8 godzinach snu, wypoczęta i z doskonałym samopoczuciem. Kontroluję swoje ciśnienie tętnicze, które wynosi średnio 130/80, a nigdy wcześniej nie przekraczało 115/65. Znajoma,...
Czytaj więcej
Pierwszy miesiąc noszenia wkładek dał zachęcające rezultaty, wydłużył się wyraźnie dystans bez chromania przestankowego, poprawił się profil glukozy, mogłam obniżyć o 6 jednostek ilość pobieranej insuliny.
Czytaj więcej
W ciągu około pół roku u wielu pacjentów zaobserwowałam przyspieszenie gojenia ran i świeżych oparzeń, zmniejszenie obrzęków podudzi, zmniejszenie żylaków. Następowało również poszerzenie drobnych naczyń krwionośnych w kończynach i związane z nim lepsze ukrwienie tkanek.
Czytaj więcej
11 08.2005
Ustąpił mi prawie zupełnie katar sienny, na który cierpiałam od 30 lat. Wyleczyła się marska wątroba i badania kontrolne wątroby wykonane 19.07.2005r. nie wykazały odchyleń od stanu prawidłowego. W okresie stosowania wkładek mogłam stopniowo odstawiać leki. Obecnie nie pobieram żadnych.
Czytaj więcej
Rehabilitacyjno bioenergetyczne wkładki do obuwia uważam za bardzo korzystne ponieważ: 1. Zakupiłem je dla mamy która choruje na zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa ze znacznymi dolegliwościami bólowymi. W trakcie używania wkładek dolegliwości bólowe zmniejszyły się znacznie. Ustąpiły drętwienia. Nogi są zawsze ciepłe, a wcześniej z trudem rozgrzewały się. 
Czytaj więcej