16.07.2009

Informacje od podopiecznych Polskiego Związku Niewidomych w miejscowości Przysucha

"Wkładki biotermiczne po 2 miesiącach stosowania odmieniły moje życie. Kłopotem było nadciśnienie tętnicze, które komplikowało mi życie osobiste i zawodowe. Od miesiąca to wszystko uległo zmianie. Budzę się sama po 7,5-8 godzinach snu, wypoczęta i z doskonałym samopoczuciem. Kontroluję swoje ciśnienie tętnicze, które wynosi średnio 130/80, a nigdy wcześniej nie przekraczało 115/65. Znajoma, która dla odmiany sypiała czujnie i często cierpiała na bezsenność, od dnia zastosowania wkładek sypia doskonale i ma świetne samopoczucie."

"Byłam ciągle bardzo słaba (zawroty głowy przy zmianie pogody i wiatrach, nadciśnienie, częste bóle głowy, nerwice, chory układ krążenia). Po stosowaniu wkładek przez 2 tygodnie poczułam w sobie więcej energii. Początkowo bóle głowy jakby się nasiliły, jednak zmniejszyły się zawroty głowy. Od kilku dni nie mam już bólu głowy i jestem szczęśliwa."

"Ustąpiły bóle kręgosłupa oraz wyleczone zostały zatoki."

"Jest to wspaniały wynalazek - działa jak bioprądy."

"Chciałabym podziękować za ten dość skuteczny wynalazek, który stosuję w chorobie Burgera. Po około 4 miesięcznym stosowaniu wkładek ustąpiły mi ciągle nawracające zapalenie żył i tętnic. Wielkie Bóg zapłać!"

"Skutek jest niewiarygodny, od przeszło trzech lat miałam nieustanny ból w stopach, kolanach, zaburzeniach snu, skaczące ciśnienie. To wszystko ustąpiło. Wstaję silniejsza, bardziej wypoczęta, sen jak u młodej dziewczyny, ciśnienie również jakby spadło."

"Cieszę się bardzo, bo mi ulżyły w bólu i reumatyzmie."